KALITE GÜVENCESI


Referans,“kalite” kavramını, kurum kültürünün en temel unsuru olarak benimsemiştir. Müşterilerinin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, müşteri mutluluğuna odaklanmış sistematik bir yaklaşımla hizmetlerini sürdürmektedir. Ürün ve hizmetlerini, Uluslararası Kalite Güvence Yönetimi normlarına uygun olarak sunmaktadır. Bu sistemin bir gereği, belli periyotlarda yapılan müşteri memnuniyeti anketleri ışığında, iş süreçleri analizi ve süreç iyileştirmeleri yapılmaktadır. Ayrıca, çevirilerini ve tasarlayıp-ürettiği ürünlerini de, müşterilerinin görüşleri, önerileri ve desteği ile şekillendirmektedir.

Bugün Referans, şirketin genel yönelimi doğrultusunda oluşan kurum kültürü ve kaynaklarına paralel biçimde; ürün-pazar odaklanması ile operasyonel yetkinliklerini gerçekleştirmiştir. yönetsel gelişim projeleri ve kurumsal hedeflere göre geliştirilen strateji ve stratejik planlamalarla da, organizasyonel yapılanmasını tamamlamaktadır.

Referans Çeviri Hizmetleri tarafından sunulan çok dilde L10N çözümleri hakkında daha fazla bilgi için solutions@referansceviri.com adresine bir e-posta gönderiniz.

Kalite Güvencesi

Referans Translation and Localization Center hosts 28 specialized translation professionals and serves international documentation projects of various volumes in more than 200 subjects of expertise for timely delivery in due accordanca with EN 15038 translation services standards.


Subscribe to our newsletter, to follow us.

Contact us