TEKNOLOJI KULLANIMI


Referans Çeviri, müşterilerine her zaman daha yararlı ve maliyet etkin hizmetler tedarik etmede en yeni teknolojilerden yararlanır.

Şirketimiz, gelişmiş hizmet süreçleri, modern araç gereç kullanımı ve en önemlisi insana yatırım ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

En son geliştirilen sistemleri kullanan Referans Çeviri’nin küresel dil uzmanları ağı, güçlü terminoloji sunucusu ile birbirine bağlanarak kavram geliştirmeden sonuçlandırmaya kadar, basit ancak etkin proje yönetim sisteminden yararlanır.

Yıllardır, Referans Çeviri hizmetleri sunmanın yanında, kesinleşen tüm siparişlerle ilgili kaynak, hedef ve referans dosyaları dâhil her türlü dokümantasyonu da elektronik ortamda saklamak suretiyle müşterilerine kolay çözümler sunar;
 

  • Son derece yüksek hacimli projeler, çok kısa sürelerde ve terminoloji tutarlılığı ile anlatım ve dilbilgisi üslubu koruyarak gerçekleştirilir;
  • Başlıca tüm donanım platformlarını içine alan geniş bir alan ağı;
  • Kolaylıkla karşılanabilen bütçeler dâhilinde anahtar teslimi çözümler;
  • Bilgisayar Destekli Çeviri Araçları;
Teknoloji Kullanımı

Referans Translation and Localization Centre hosts specialized translation professionals, project managers and DTP technicians who handle international documentation projects in more than 200 subjects of expertise for timely delivery in due accordance with EN ISO 17100:2015.


Subscribe to our newsletter, to follow us.

Contact us