MEDIKAL CIHAZLAR


Medikal cihazların dokümantasyon çalışmaları çeviri ve yerelleştirme işlemlerine konu olduğunda farklı bir önem kazanır. 10 yılı aşkın bir süredir bu alanda kazandığı çeviri ve yerelleştirme deneyimine ek olarak medikal cihazlar sektöründeki dünya devlerinin uzmanlarından bu konuda alınan eğitimler, medikal cihazların dokümantasyonunda lider çeviri ve yerelleştirme tedarikçisi olan Referans Çeviri’ye ayrı bir değer katıyor.

Medikal cihazların üreticileri küresel pazarlarda paylarını arttırmaya çalışırken, hedefledikleri pazarlara uyumluluk gereklilikleri de önemli ölçüde artıyor. Örneğin, tüm üreticiler ürünlerindeki bilgisayar destekli bileşenler, gömülü yazılım ürünleri ve kullanıcı ara birimlerinin hedefledikleri pazarlarda mevcut bölgesel altyapıya ve kullanıcı tercihlerine uygun olmasını sağlamak gibi ek bir zorunlulukla da karşı karşıya kalıyorlar.

Bütünleşik bir yaklaşım Referans Çeviri, medikal cihaz dokümantasyonu ile ilgili çeviri çalışmalarında sektöre özel medikal cihaz çeviri kaynakları ile en son yenilikçi teknoloji altyapısını içeren ve maliyeti önemli ölçüde azaltarak çeviri süreçlerini hızlandıran bütünleşik bir çözüm kullanmaktadır. Bu çözüm sayesinde aynı zamanda riskleri ve pazara giriş süresini azaltırsınız.

Hizmetlerimiz içinde neler var: 
  •     Basılı ve elektronik dokümantasyon çevirileri; etiketler, talimatlar, broşürler...
  •     Donanım ve gömülü yazılımların mevcut altyapıya uyumluluğunu teminat altına alacak biçimde yerelleştirilmesi
  •     Eğitim ve ürün kataloglarının yerelleştirilerek, ürünlerin doğru ve etkin kullanımını sağlanması, eğitim süreçlerinin hızlandırılması ve satışlara ivme kazandırılması
  •     Çeviri belleği geliştirerek içeriği söz konusu cihazlarla ilgili tasarlanan her türlü doküman ve projelerde yeniden kullanıma sunmak
Medikal Cihazlar

Referans Translation and Localization Centre hosts specialized translation professionals, project managers and DTP technicians who handle international documentation projects in more than 200 subjects of expertise for timely delivery in due accordance with EN ISO 17100:2015.


Subscribe to our newsletter, to follow us.

Contact us