TICARET VE FINANS DÜNYASI


Ticaret ve finans dünyası, sıkışık teslim süreleri ve tüm detaylara gösterilen maksimum dikkat ile çalışılmasını gerektirmektedir. İhale dosyaları, alım-satım anlaşmaları, ortaklık protokolleri bekleyecek belgeler asla değildir. Tek sorun bu belgelerin Türkçe veya yabancı dilde hazırlanması ve hemen hazırlanmasıdır. Referans Çeviri'nin son derece nitelikli ve güçlü çevirmen ordusu tarafından belgeleriniz hazırlanırken siz rahat edersiniz. Referans Çeviri size daima kazandırır.

Ürünlerinizin pazarlaması dil olgusunun özel bir empati sanatı ile birleşimini gerektirir. Bunun sonucu olarak, belgenize başkasının değil, sizin dilinizin yansıdığını göreceksiniz. Müşterilerimiz, sunduğumuz doküman hizmetleriyle artık broşür, rapor, teklif ve web sitelerinde daha başarılı ve daha kazançlı...

Ticaret ve Finans Dünyası

Referans Translation and Localization Center hosts 28 specialized translation professionals and serves international documentation projects of various volumes in more than 200 subjects of expertise for timely delivery in due accordanca with EN 15038 translation services standards.


Subscribe to our newsletter, to follow us.

Contact us