KALITE GÜVENCESI


Referans,“kalite” kavramını, kurum kültürünün en temel unsuru olarak benimsemiştir. Müşterilerinin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için, müşteri mutluluğuna odaklanmış sistematik bir yaklaşımla hizmetlerini sürdürmektedir. Ürün ve hizmetlerini, Uluslararası Kalite Güvence Yönetimi normlarına uygun olarak sunmaktadır. Bu sistemin bir gereği, belli periyotlarda yapılan müşteri memnuniyeti anketleri ışığında, iş süreçleri analizi ve süreç iyileştirmeleri yapılmaktadır. Ayrıca, çevirilerini ve tasarlayıp-ürettiği ürünlerini de, müşterilerinin görüşleri, önerileri ve desteği ile şekillendirmektedir.

Bugün Referans, şirketin genel yönelimi doğrultusunda oluşan kurum kültürü ve kaynaklarına paralel biçimde; ürün-pazar odaklanması ile operasyonel yetkinliklerini gerçekleştirmiştir. yönetsel gelişim projeleri ve kurumsal hedeflere göre geliştirilen strateji ve stratejik planlamalarla da, organizasyonel yapılanmasını tamamlamaktadır.

Referans Çeviri Hizmetleri tarafından sunulan çok dilde L10N çözümleri hakkında daha fazla bilgi için solutions@referansceviri.com adresine bir e-posta gönderiniz.

Kalite Güvencesi