MISYONUMUZ


Referans Çeviri Hizmetleri'nin misyonu, doküman hizmetleri sektöründe dünyada erişilen en yenilikçi yöntemleri ülkemize getirerek müşterilerinin karlılığına katkı sağlamaktır. “Tüm dünya birleşik bir pazar haline gelirken müşterilerimizin bu pazarda etkin olmasını sağlayacak dokümanları en üst düzeyde kalite anlayışı ile hazırlayarak onların kazancına katkı sağlamak” en önemli görevimizdir.

Doküman hizmetlerini müşterilerinin verimliliklerini, etkinliklerini ve karlılıklarını arttırmalarına olanak sağlayacak bir araç gibi gören Referans Çeviri, bu amaçla yepyeni bir hizmet ekolünü müşterilerinin istifadesine sunmuştur.

“Müşterimiz kazandıkça biz de kazanırız!” diye inanıyoruz. Bu inancı kuru ifade ile söylemekten öte, çeviri hizmetlerinin arzı konusunda dünyamızda geliştirilen en yeni yöntem ve teknolojilere gereken yatırımı yaparak, müşterilerimize sunuyoruz. Çevirinin sanatsal bir uğraş olduğunu da göz ardı etmeden, yoğun hizmet verdiğimiz endüstriyel çeviri alanında teknolojinin vazgeçilmez bir araç olduğunun bilinci ile özel bellek uygulamaları gerçekleştiriyor, müşterilerimizin her gün daha fazla kazanması için çalışıyoruz.

Yönetimimiz, bu beklentilerin karşılanması için gereken insan ve diğer kaynakların tedarik edilerek en iyi şekilde kullanılmasını temin eder.

Misyonumuz