ŞIRKETIMIZ


Referans Çeviri Hizmetleri Ltd., 2007 yılında Türkiye'ye dönük ticari faaliyetlerine yön vermeyi ve geliştirmeyi planlayan yabancı firmaların muhtelif dillerde nitelikli dokümantasyon ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla kurulmuştur.

Mart 2007’de kurulduğu günden beri daima yabancı kuruluşlara hizmet veren Referans Çeviri, 2010 yılından itibaren hizmletlerini Türkiye'deki değerli kurum ve kuruluşlara da yaygınlaştırarak Türkiye içindeki operasyonlarına genişlik kazandırmış, bu sayede ülkemizin güzide üreticileri, ticaret ve sanayi kuruluşlarının sesi yabancı dillerdeki sesi haline gelmiştir. Bu noktada, Referans Çeviri'nin çalışma prensibini "Birlikte kazanalım, birlikte kalkınalım." temel anlayışı oluşturmaktadır.

Bu temel anlayış üzerine kurulan Referans Çeviri Hizmetleri'ni farklı kılan en önemli özellik, kurucu kadrosunun refah düzeyini yükseltmeyi başarmış ülkelerdeki yaygınlaşmış uygulamaları incelemiş ve bu ülkelerde çeviri sektörünün reel ekonomiye nasıl katkı sağladığını gözlemlemiş olmasıdır. Elde ettiğimiz sonuç, bir ülkede ekonominin başarıyla yürümesinin en önemli koşulunun reel ekonomi katmanını oluşturan KOBi’ lerin dünya pazarlarında ürün ve hizmetlerine pazar bulması olduğu yönündedir. İşte bu nedenle, Referans Çeviri sunduğu hizmetlerin daima dünya kalitesi üzerinde ve ülkemizin satın alma koşulları içinde olmasına özen göstermektedir.

Haydi, kollarımızı sıvayalım ve birlikte kazanmaya, birlikte kalkınmaya odaklanalım. Referans Çeviri’de her zaman sizi dünya pazarlarına taşıma azmi ve isteği bulacaksınız.

Yayıncılık faaliyetlerimizden çocuk yayınları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Saygılarımızla

Şirketimiz